Zespół

ZBIGNIEW ZIELEZIŃSKI

ZBIGNIEW ZIELEZIŃSKI

Radca prawny

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1991 roku ukończył aplikację sędziowską zakończoną egzaminem sędziowskim, zdając następnie egzamin radcowski. Obecnie radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Od ponad 20 lat zajmuje się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego, spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych. Doświadczony specjalista w zakresie prawa administracyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa samorządu terytorialnego, gospodarki komunalnej oraz prawa zamówień publicznych. Pomoc prawną świadczy zarówno jako radca prawny w jednostkach samorządowych, jak i we własnej kancelarii. Swoim klientom zapewnia szeroki wachlarz usług, oferując im wiedzę i bogate doświadczenie. Złożony egzamin sędziowski oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego sprawiają, że z łatwością odnosi sukces w sporach sądowych, zarówno przed sądami powszechnymi, jak i administracyjnymi. Wolny czas poświęca rodzinie oraz swoim pasjom – archeologii, literaturze i muzyce klasycznej.

MICHALINA WITKOWSKA

MICHALINA WITKOWSKA

Prawnik, aplikant radcowski

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów wielokrotnie nagradzana Stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Za pracę magisterską pt. „Sytuacja prawna oblata w stosunkach cywilnoprawnych między przedsiębiorcami” napisaną w Katedrze Prawa Handlowego pod kierunkiem prof. UMK dr hab. Zbigniewa Kwaśniewskiego otrzymała wyróżnienie w konkursie im. Profesora Jana Białocerkiewicza. Od 2014 r. aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu, gdzie egzamin wstępny złożyła z drugim wynikiem w Wielkopolsce. Interesuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań, prawem gospodarczym oraz prawem ochrony konkurencji i konsumenta. Rodowita Torunianka. Wolny czas poświęca swojej największej pasji, jaką są góry.

WOJCIECH ZIELEZIŃSKI

WOJCIECH ZIELEZIŃSKI

Prawnik, aplikant radcowski

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W trakcie studiów finalista ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie podatkowym „Tax’n You” oraz stażysta w jednej z wiodących spółek świadczących pomoc prawną na rynku usług prawno-podatkowych. Aktualnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Głównym obszarem jego zainteresowań jest prawo administracyjne, ze szczególnym uwzględnieniem prawa ochrony środowiska oraz procesu inwestycyjnego, a także prawo spółek oraz prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Prywatnie miłośnik literatury faktu i wędkarstwa.

Realizacja: Agencja Reklamowa REKOS - strony internetowe, projektowanie graficzne, druk